İÇİŞLERİ BAKANIMIZ MİDYAT’TA SAHUR PROGRAMINDA
 
 
 
Midyat Belediyesi tarafından Aile Çay Bahçesinde düzenlenen Sahur Programına katılmak amacıyla gelen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yu İlçe girişinde Milletvekilleri Orhan Miroğlu, Ceyda Bölünmez, Vali Yardımcısı Bahattin Çelik, Kaymakamımız Hüseyin Tekin, Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, Garnizon Komutanı Vahit Şentosun, Başsavcı Mehmet Uzun, Akparti İlçe Başkanı Bekir Melih Güneştan ve beraberindekiler karşıladı.
 
        İlçemize gelen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Valimiz Sayın Mustafa Yaman ve Milletvekilleri İlçe Jandarma Komutanlığını ziyarette bulundu. Ziyaretin ardından sahur programına katılan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, buradaki konuşmasında birlik ve beraberliğe zarar vermek isteyenlere bir taraftan demokrasiyle cevap verdiklerini bir taraftan da bu ülkenin ekonomisini hedef alanlara ekonomiyi büyüterek cevap vermeye çalıştıklarını söyledi.


"Güçlü, kudretli ve kuvvetli bir ülke olacağız"

         Kanunun, hukukun, kardeşliğin, nizamın ve demokrasinin kurallarını işletmek için büyük çaba harcadıklarına işaret eden Soylu, "Biz güçlü, kudretli ve kuvvetli bir ülke olacağız. Bugün bütün dünyanın saygınlıkla kabul ettiği bir lidere sahibiz. Türkiye kendi tezlerini, kendi iddiasını ve yapabileceklerini ortaya koyan bir ülkedir. Türkiye, süklüm büklüm ezilen bir ülke değildir." dedi.

      Türkiye'nin zengin ve güçlü bir medeniyette sahip olduğunu belirterek, "Bu zenginliklere göz dikenler ve başımıza çorap örenlere birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimizle, zenginliğimizle ve geleceğe olan inancımızla cevap vereceğiz. Biz huzurumuzun peşindeyiz, bunu da sağlayacağız. Kararlı bir şekilde yürüyüşümüze devam edeceğiz." ifadesini kullandı.
 
        Programlarını tamamladıktan sonra İlçemizden ayrıldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HIZLI ERİŞİM