Kaymakamımız Sayın Tekin İlçemizde faaliyet gösteren tekstil fabrikaları ve atölyelerin sahipleri ve yöneticileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Tekstilcilerin İlçemizde yaptıkları yatırımlarla ciddi manada katma değer sağladıklarını belirten Kaymakamımız Sayın Tekin  "Rabbim bütün yatırımcılarımızın emeğini boşa çıkarmasın. Onlara bol kazançlar versin. Onlar daha çok kazansın ki daha çok yatırım yapsınlar, daha çok katma değer üretsinler. Bu memleket hepimizin. Bu nedenle varsa bir sorun onlarda hepimizin ortak sorunudur.
 
Kaymakamımızın açılış konuşmasından sonra söz alan katılımcı firma sahipleri ve yöneticileri ise sorunlarını aktardı, ardından da ilgili kurum amirinin çözüm önerileri dinlendi.
 
Yaklaşık 4 saat süren toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tevfik BAYSAL, Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürü Abdurrahim GÜNEŞ, Milli Emlak Şefi Murat ÖZKAN, Halk Eğitim Müdürü Orhan ŞAŞMAZ, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Lokman BİLGİÇ, Dedaş Şefi Kenan POLAT ve tekstil atölyelerinin sahipleri ve yöneticileri katıldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HIZLI ERİŞİM